تهران، خیابان خیام شمالی کوچه قورخانه پاساژ صرافیان جدید طبقه دوم پلاک 1
www.oilco.316@gmail.com
09120704626
تلفن:02133961354

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

بال ولو(توپی)ball valve

شیر توپی استنلس استیل

شیر توپی استنلس استیل

  1. فروش و عرضه  انواع شیر های بال ولو استنلس استیل در سایزهای ۱/۲ اینچ الی ۲۴ اینچ در کلاسهای ۱۵۰ ۳۰۰ ۶۰۰ با متریالهای ۳۱۶ ۳۰۵ ۳۱۶L 321 304 L  با کیفیت برتر و ممتاز به همراه شناسنامه معتبر از شرکت سازنده. کلیه بال ولو های فولاد ی فلنجدار و دنده ای را در برندهای اروپایی و آسیایی از این مجموعه خرید نمایید. بال ولوهای استیل در سایزهای مشروحه زیر موجود و قابل عرضه میباشد جهت خرید باشماره های فوق تماس بگیرید.شیر بال ولو استنلس استیل ۳۰۴/۳۱۶/۳۲۱ در کلاسهای ۱۵۰-۳۰۰-۶۰۰ و در سایزهای ۱/۲ الی ۲۴ اینچ به صورت استاک اروپایی و آسیایی

از جمله قابلیت شیر توپی استنلس استیل این است که حرکت چرخشی دارند و در آنها مجرا بندهای کروی شکل وجود دارد. این شیر های جزو شیرهای ربع گرد، شیرهای توپی می باشند. شیر توپی استنلس استیل جریان گاز یا مایع را در درون محفظه به واسطه یک جرم توپی سوراخ شده کنترل می کنند. البته به این مدل شیرها بال ولو، شیر توپی و شیر گازی هم گفته می‌شود این شیرها مسیر جریان را با چرخش ربع به دور اهرم باز و بسته می کنند برای عبور سیال از شیر باید ساقه شیر به سمت موقعیت باز شدن چرخش داشته باشد، چرا که در این صورت با چرخیدن توپی، سوراخی که در وسط آن قرار دارد دقیقاً در مسیر ورود و خروج سیال قرار می‌گیرد و با اینکار عبور سیال از شیر ممکن می شود؛ نوع چرخش توپی در عبور سیال نقش بسزایی دارد به صورتی که اگر چرخش توپی به گونه‌ای باشد که سوراخ آن بر مسیر جریان سیال عمود باشد در این صورت دبی سیال متوقف خواهد شد و یا اگر توپی در حالت نیمه باز چرخش داشته باشد به نوعی جریان آشفته در شیر به وجود می‌آید که در کاربرد شیر توپی محدودیت ایجاد می‌کند پس می توان نتیجه گرفت که وضعیت توپی باید در موقعیت های کاملا بسته و یا کاملاً باز قرار گیرد تا کارایی مناسبی داشته باشد. این شیرها در برابر محتویات آلوده مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند.یک شیر توپی بر اساس ساختمان ظاهری خود در چهار دسته تمام جوش، بدنه چند تکه، ورود از انتها، ورود از بالا تقسیم می شود.


Home / Ball Valves / Stainless Steel Ball Valves

Stainless Steel Ball Valves

 

  • Full or Reduced bore Stainless Steel 2 way ball valves
  • Suitable for a variety of applications offering durability & reliability
  • Available with a Pneumatic or Electric Actuator and range of additional accessories such as switchbox, solenoid, air-filter regulator, 4-20mA Electro Pneumatic Positioner. 
  • Fully assembled and tested.
  • Standard configuration is Fire-Safe & Anti-Static Certified, ATEX Certified & CE Marked, ISO Direct Mount
دسته‌بندی