زانو چپقی 45 و 90 درجه استنلس استیل مانند دیگر انواع اتصالات گالوانیزه در انواع سیاه و سفید تولید می شود. زانو چپقی گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه ی سرد و گرم تولید می شود و استفاده از آن در لوله کشی های آبرسانی و فاضلابی و نفت و گاز کاربرد گسترده ای دارد و قدرت انتقال انواع سیالات مایع، نیمه جامد و گازی شکل را دارد و در کلاس های متفاوت و رده های مختلف تولید می گردد. زانو چپقی از اتصالات دو سر می باشد که هر دو سر به یکدیگر تفاوت داشته و به اصطلاح یک سر نر و سر دیگر این نوع اتصال ماده می باشد.

زانو چپقی ۹۰ درجه در سایزهای مختلف برای اتصال لوله ها به همدیگر با قطر و طول مختلف کاربرد داشته و برای تغییر جهت مسیر سیال کاربرد دارد. همچنین زانو چپقی در انواع تبدیلی برای افزایش و یا کاهش قطر لوله به کار برده می شود.که عرضه ی این اتصالات با تاییدیه ی وزارت خانه های مختلفی چون وزارت نفت و گاز و وزارت جهاد کشاورزی و سازمان آب و خاک صورت می گیرد.

 ویژگی‌های زانو چپقی ۹۰ درجه استنلس استیل عبارتند از:

مقاوم در درجه حرارت بالا
مقاومت خوبی در برابر فشار بالا دارد.
 با استفاده از جوشکاری گرم ساخت آن انجام می‌شود.
شیوه‌ ی موثری برای جلوگیری از نشت دارد .
 دارای خاصیت عایق حرارتی عالی
دارای وزنی سبک در نتیجه حمل و نقل آسان
دیواره داخلی صاف بوده که هدر رفت فشار را کاهش می دهد و سرعت جریان را افزایش می‌دهد.
 نویز و سر و صدای کمی دارد.
دارای طراحی عالی مناسب برای نصب به صورت آشکار یا پنهان
داشتن مقاومت بسیار خوب در برابر خوردگی و سایش مواد ویا سیال های شیمیایی و اسیدی 
روش نصب سریع و آسان

راهنمای خرید زانو چپقی ۹۰ درجه :

شرکت های بسیار زیادی در حوزه طراحی و ساخت زانو چپقی ۹۰ درجه فعالیت دارند که محصولات هر کدام از این شرکت های تولیدی از نظر کیفیت ساخت و دوام، ماندگاری و طول عمر همچنین مقاومت در برابر مواد شیمیایی و همچنین قیمت و شرایط فروش با یکدیگر تفاوت و رقابت دارند. برای خرید این محصول می توانید به سایت شرکت تامین تجهیز استیل اول مراجعه کنید تا بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم.

برای دیدن قیمت خرید چپقی دنده ای استیل لطفا کلیک کنید .